Alex Barszczewski - pasjonat dobrego, bezpretensjonalnego życia i autor świetnego bloga. Człowiek lubiący robić rzeczy pożyteczne i zmieniać nieco świat na lepszy. Zawodowo doskonały konsultant, coach i live mentor. Porusza tematy związane z wpływem relacji międzyludzkich na życie zawodowe oraz spełnianie swoich marzeń i pasji, jednym słowem Życia Pełnią Życia...

Alex Barszczewski jest również autorem książki - Sukces w Relacjach Międzyludzkich, praktycznego podręcznika o tym jak budować relacje, które ułatwią sukces w życiu. Książkę lub jej wydanie elektroniczne można zakupić w jego sklepie - LINK.

Niebagatelnym źródłem wiedzy, inspiracji i motywacji jest również prowadzony przez Alexa blog - wwwalexba.eu , w którym autor porusza wiele ciekawych kwestii z życia, szczególnie dobrych relacji z otaczającymi nas ludźmi i światem.

 

 

Od roku Alex Barszczewski tworzy także cykl nagrań wideo - Życie Pełne Życia & Zapytaj Alexa, poruszając w nim nie tylko ciekawe aspekty życia wpływające na jego jakość, ale również odpowiadając na pytania czytelników. Zapraszam na jego kanał youtube.

PRZYJACIELE

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok